VII Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми хіммотології. Теорія та практика раціонального використання традиційних і альтернативних паливно-мастильних матеріалів»

Запрошуємо вчених, педагогів, спеціалістів, виробників і споживачів паливно-мастильних матеріалів прийняти участь у роботі конференції

Метою конференції є:

Зустріч кваліфікованих спеціалістів, здатних вирішувати задачі в сфері хіммотології будь-якого рівня складності, обмін інформацією та досвідом, обговорення питань та шляхів їх вирішення.

Розвиток інтелектуального потенціалу для управління знаннями з метою перетворення їх в інтелектуальний капітал.

Забезпечення отримання найбільш ефективних результатів через цілісний і адекватний підхід вирішення сучасних проблем у сфері хіммотології і інших суміжних областях, інтеграція досвіду старшого покоління і молодих вчених.

Підтримка якісних досліджень і розробки нових технологій, націлених на підвищення раціонального використання паливно-мастильних матеріалів, технічних рідин та присадок.

Сприяння динамічному використанню хіммотологічних знань у сучасному світі: використання статичних знань, що зберігаються на полицях бібліотек, з метою розвитку науково-технічного прогресу на благо суспільства.

Бути авангардистами інтелектуального суспільства, щоб стати значимою і конструктивною силою громадського суспільства не однієї країни, а цілого світу.