Акція благочинності від колективів екологів і хіммотологів

Колективи кафедри екології та Українського науково-дослідного та навчального центру хіммотології і сертифікації ПММ і ТР  нещодавно провели благочинну акцію для діточок дитячих будинків м. Києва. Співробітники зібрали допомогу та разом із представниками благодійної організації «Благодійний фонд «Блага Надія», що опікується дитячими будинками та школами-інтернатами, передали дітям книжки, іграшки, одяг і матеріальну допомогу.

Представляли ці колективи професор Сергій Бойченко та директор Центру хіммотології Шкільнюк Ірина. Активно проявили небайдужість до долі дітей та взяли участь доценти Яковлєва А. В. та Черняк Л. М.

Друзі, не будьмо байдужими! Разом ми зможемо допомогти тим, кому це дійсно необхідно.

А також пам’ятаймо, що добро повертається сторицею.

DSC_1253 DSC_1234 DSC_1243